Ozdravný pobyt pro žáky SŠ, ZŠ a MŠ Rakovník p. o. v CHKO Jizerské hory - Druhý den

Hejnice den 2.

7.11.2019 09:04

V úterý dopoledne si jedna skupina dětí na pobytu povídala o hmyzu na našich zahradách, dokonce ho děti v okolí výukového střediska vyhledávaly a pozorovaly lupou. Odpoledne jsme si povídali o zvířatech v lese, poznávali je podle zvuků, parůžků, srsti a podobně. Druhá skupina prožila celodenní výlet na koňskou farmu. Děti si zajezdily na koních a ušly celkem 13 kilometrů! Krásně se nám teď bude spinkat...