Třída VI.S
Třídní učitelka: Daniela Štíbrová
Asistentky pedagoga: Petra Hájková, Iveta Vávrová
Ve školním roce 2023/2024 tuto třídu navštěvuje 6 žáků, z toho 3 chlapci a 3 dívky.

Seznam žáků:

Ema – 4. ročník

Eva – 4. ročník

Jakub – 4. ročník

Veronika - 4 . ročník

Miroslav - 3. ročník

Pavel - 2. ročník

Žáci jsou vzděláváni podle ŠVP Máme tu své místo, který je zpracovaný dle RVP pro obor vzdělávání ZŠS.
Výuka probíhá nejen v naší třídě, ale i v jiných prostorách školy jako jsou: cvičný byt s kuchyní, snoezelen, bazén, vířivá vana, sauna, rehabilitační tělocvična, školní hřiště či zahrada. Rádi si vyjdeme na vycházku do blízkého okolí, na náměstí nebo na vlakové nádraží.