Školní výlet

26.6.2019 13:58 / Eva Rýglová

Ve středu 19. 6. 2019 jsme vyrazili na školní výlet. Školním svozovým autem jsme dojeli do Křivoklátu, kde jsme se prošli po naučné stezce a došli na lesní hřiště. Nasvačili jsme se a měli i čas zadovádět si na prolézačkách. Odtud jsme došli do Informačního a vzdělavacího střediska Lesů ČR. Tady na nás čekala spousta zvířátek žijících v křivoklátských lesích. Jako památku na hezký výlet jsme si koupili dřevěné medaile. Výlet jsme si užili a už teď se těšíme na další.