Podzimní dýně

11.9.2017 13:56 / Eva Vitnerová

Rozmanitost, bohatost a barevnost přírody okolo nás v období nastupujícího podzimu si děti připomněly a snad i užily při tvoření ozdobných dýní. Při vycházce si samy pár přírodnin nasbíraly, se zbytkem vypomohla paní asistentka. Samotné zdobení bylo trochu náročnější na jemnou motoriku ruky, přesnost a dodržování pokynů při lepení do teplého lepidla. Děti si samy vybíraly, čím svoji dýni ozdobí, a s větší či menší mírou dopomoci se jim povedly opravdu zdařilé kousky, které přinesou barevný podzim do jejich domovů.