Naše cesta autobusem

3.11.2019 19:49 / Eva Rýglová

V hodinách vlastivědy jsme se seznamovali s různými druhy dopravy. Byli jsme se podívat na vlakovém nádraží, kde jsme viděli přijíždět a odjíždět vlaky. Na informační tabuli jsme si přečetli, v kolik hodin a kam vlaky odjíždí. Z vlakového nádraží jsme přešli na autobusové nádraží. Cestou jsme se zastavili u informační tabule s mapou Rakovníka a na té jsme hledali, kde každý z nás bydlí. Na autobusovém nádraží jsme prošli všechny nástupní ostrůvky a přečetli si, kam všude autobusy jezdí. V informační kanceláři nám našli spoj, kterým jsme dojeli z autobusového nádraží k Tyršovu koupališti. Odtud jsme plni dojmů šli procházkou zpátky do naší školy.