Informace pro rodiče

Po dobu uzavření školy Vás chceme informovat o předávání informací k domácí výuce.

Děti dostaly úkoly na čtení, počty, psaní, pracovní listy. Myslím, že zatím jsme jich dětem předali dostatek. Mohou číst ze svých knih na čtení, počítat v pracovních sešitech, opisovat krátké články ze čtení, básničky, věty, slova, pracovat s pracovními listy. Pokud tato situace bude pokračovat delší dobu, napíši další domácí úkoly.

V případě jakéhokoli dotazu mě můžete kontaktovat na školním e-mailu: evaryg@zsrako.cz