Vážení rodiče,

vítáme Vás na stránkách třídy V.L. Prostřednictvím těchto stránek Vás budeme informovat o akcích, kterých jsme se zúčastnili ale i o všem důležitém v životě naší třídy.

Seznam žáků:  Václav

Matyáš

David

Martin

Kateřina

Kája

Natálie

Marek

Kromě předmětů Český jazyk, Anglický jazyk, Matematika, Informatika, Vlastivěda, Přírodověda, Hudební, Tělesná a Výtvarná výchova a Pracovní vyučování mají děti dvakrát týdně Řečovou výchovu. Řečová výchova má na základní škole logopedické klíčový význam. Je vyučovacím předmětem, který odlišuje školní vzdělávací program běžné základní školy od školního vzdělávacího programu základní školy pro děti s vadami řeči. Cílem a posláním řečové výchovy na základní škole logopedické je rozvoj komunikačních dovedností v plné šíři za účelem dorozumívání, které je předpokladem nejen úspěšného vzdělávání, ale především aktivního zapojení do života.Na správnou výslovnost a řečový projev je nutné dbát i v rodině a zároveň pravidelně navštěvovat klinického logopeda.

Třídní učitelka: Mgr. Lenka Uriková

Asistentka pedagoga: Helena Merhautová (Po, Čt)