Vážení rodiče, prarodiče a kamarádi,

vítáme Vás na stránkách naší třídy III.L. Prostřednictvím těchto stránek Vás budeme informovat o akcích, které proběhly, a o tom, jak jsme si je užili, a také o dalších důležitých záležitostech.

Každý den se na sebe těší 2 školačky, 6 školáků, paní asistentka Tereza Chalupová a paní třídní učitelka Mgr. Olga Rozkovcová.

Seznam dětí:

Kateřina

Daniel

Zdeněk

David M.

Nikolas

Pavel

Tereza

David Š.

První a druhá třída byla (nejen pro děti) velmi náročná na značné množství nových informací a zkušeností. Ve třetí třídě to ale nebude jiné, znalosti a zkušenosti se budou nejprve opakovat, poté prohlubovat a navíc i přibyde mnoho dalšího náročnějšího učiva (násobilka a dělení, rýsování, vyjmenová slova, druhy slov, aj.) Žáci začínají i s výukou cizího jazyka - anglického.

Důležitá je proto naše úzká spolupráce. V případě potřeby jakéhokoli sdělení nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 313 251 134, nejlépe před vyučováním nebo v době přestávek (dle rozvrhu).

1.

2.

3.

4.

5.

Pr

Řv

Tv

Pr

Pv

Tv

Řv

Hv

Vv

Vzděláváme se podle plánu pro základní školy. Je toho hodně, co nás v tomto školním roce čeká. V rozvrhu máme stále navíc zařazeny i hodiny řečové výchovy, které jsou nápomocné pro správné fungování mluvidel a pro rozvoj všech řečových funkcí. Ale pozor, na správnou výslovnost a řečový projev je nutné dbát i v rodině. Také je důležité navštěvovat klinického logopeda. Každou středu a pátek, kdy mají děti v rozvrhu onu řečovou výchovu, je potřeba nosit notýsek s poznámkami z logopedie, abychom mohli s dětmi pokračovat v tom, co právě procvičují.