Vážení rodiče, prarodiče a přátelé,

vítáme Vás na stránkách třídy III.L, skrze které Vás budeme informovat o životě a dění v naší třídě a o akcích, kterých jsme se zúčastnili.

Kromě předmětu Český jazyk, Matematika, Prvouka, Hudební výchova, Tělesná výchova a Pracovní vyučování mají děti dvakrát týdně i Řečovou výchovu, jejímž cílem je rozvoj komunikačních dovedností vedoucích ke správnému dorozumívání se, které je nezbytné pro úspěšné vzdělávání a aktivní zapojení do života. Řečová výchova je na základní škole logopedické stěžejní a prolíná se všemi předměty. Ze školního vzdělávacího programu běžné základní školy dělá školní vzdělávací program základní školy pro děti s vadami řeči.

Na správnou výslovnost a řečový projev je nutné dbát i v rodině a zároveň pravidelně navštěvovat klinického logopeda.

Důležitá je i naše nastolená úzká spolupráce. Kromě stávajích kontaktů je možno kontaktovat i na telefonním čísle 313 251 134, nejlépe před vyučováním nebo v době přestávek (dle rozvrhu).

1.

8,00 - 8,45