ÚKOLY PO DOBU NEPŘÍTOMNOSTI VE ŠKOLE

Vážení rodiče,

Po dobu nepřítomnosti vašeho dítěte ve škole se neustále zajímejte o domácí přípravu! Každý den prosím s dětmi čtěte minimálně 10 – 15 minut, procvičujte číselnou řadu, počítejte příklady bez přechodu přes 10, pište diktáty čísel i slov. Hrajte si a upevňujte dosavadní znalosti vašeho dítěte, např. dny v týdnu, měsíce, roční období, orientace v čase, malujte si obrázky na aktuální roční období, ti zručnější mohou něco vyrobit. :-)

V souborech zde, budou pro vaše děti rozepsány konkrétní úkoly. Ke každému vypracovanému úkolu píše dítě aktuální datum ve tvaru den, měsíc, rok. Pokud nemáte doma sešit z daného předmětu, použijte jakýkoliv papír ze starého sešitu, bloku atd. Počty a psaní pište na linkovaný papír. Veškeré vypracované úkoly po návratu do školy žáci odevzdají.

Čas bez školní výuky jistě zvládnete, nakonec se ukáže, jak jsou vaše děti schopné samostudia. Stanovte dětem prosím denní řád pro plnění úkolů.

Přejeme Vám hodně trpělivosti a zdraví, věříme, že se brzy s vašimi dětmi shledáme ve školních lavicích. Sledujte nadále naše webové stránky a v případě nejasností nás kontaktujte.

Soubory ke stažení