Přírodověda, Vlastivěda, Prvouka

Blíží se léto a v létě trávíme více času venku, v přírodě. Chodíme na výlety, jezdíme na tábory nebo na chatu... a některé večery pak třeba rádi trávíme u táboráku. Někdy si u ohýnku zazpíváme i při našem společném pobytu na Čabárně či v Hejnicích nebo opečeme buřtíky na školním výletu, vzpomínáte? Ve fotogalerii si můžete prohlédnout i fotografie z exkurze na stanici Hasičského záchranného sboru Rakovník - hasiči a oheň, to spolu totiž souvisí...

9.6.2020 10:24 / Alena Vožehová

Vždy při zacházení s ohněm je ale potřeba dodržovat zásady bezpečnosti. Mluvíme o nich ve škole a teď si je můžete zopakovat i při práci s připravenými materiály, které jsou ke stažení v souborech pod tímto článkem.

Další informace i obrázky k tématu JAK SPRÁVNĚ ROZDĚLAT OHEŇ najdete na stránkách https://www.zachranny-kruh.cz/pro-verejnost/pro-deti.html.