Preventivní program hasiči

13.11.2020 20:01 / Kateřina Hůlová

V rámci preventivního programu "hasiči", který proběhl na naší škole ve dnech 9.11. - 13.11.2020, se žáci měli seznámit s činností hasičského záchranného sboru.

Připravili jsme pro ně pracovní listy, poslali jim odkazy na zhlédnutí videí o činnosti hasičů a měli možnost si v rámci hry na PC zkusit, čím se hasí který materiál.

Žáci si taktéž zopakovali důležitá telefonní čísla tísňového volání a co vše je nutné udělat pro záchranu života a majetku právě díky HZS.

I přes komplikace spojené s distanční výukou si se zadanými úkoly skvěle poradili.

Soubory ke stažení