Já a moji spolužáci

Mluvili jsme o tom, jak se k lidem (spolužákům, učitelům a asistentům, ale i kuchařkám nebo uklízečkám), se kterými se ve škole setkáváme, chovat. A také jak je důležité si navzájem pomáhat - nejen ve škole, ale i doma, v rodině. Mluvili jsme o tom, že každý z nás je jiný...

8.11.2023 21:41 / Alena Vožehová

... ale všichni potřebujeme, aby nás ostatní přijímali takové, jací jsme (a my zase přijímali ostatní takové, jací jsou oni). Hodně jsme také kreslili, zkoušeli, jak reagovat v různých, třeba i nepříjemných, situacích a také si hráli:)