Ozdravný pobyt pro žáky SŠ, ZŠ a MŠ Rakovník p. o. v CHKO Jizerské hory- Pátý den

A je tu pátek - po obědě jedeme domů J

19.11.2019 11:32

V pátek dopoledne jsme shlédli prezentaci fotografií z celého našeho pobytu, kterou pro nás vytvořili lektoři STŘEVLIKu. Zrekapitulovali jsme si tak vše, co jsme se tu dozvěděli a zažili. Namalovali jsme pak pro lektory to, co se nám na pobytu líbilo a poskytli jim tak "zpětnou vazbu". No mnohdy ani balicí papír nestačil... Před obědem jsme se zúčastnili místní hejnické slavnosti, uspořádané ke svátku svatého Huberta a po obědě jsme nastoupili do autobusu a hladce dojeli až ke škole.