Materiály k domácí výuce - dny v týdnu, měsíce, roční období

31.3.2020 11:20 / Michaela Bicanová

Dobrý den,

zdravím žáky a jejich rodiče. V rámci mimořádných opatření COVID 19 bude škola uzavřena delší dobu. Na webových stránky ZŠS a třídy II. S budu zveřejňovat obrázkové materiály, se kterými můžete doma pracovat.  Pokud máte možnost, můžete dětem materiály vytisknout. Také vám mohu tyto obrázkové materiály posílat i e-mail. Můžete si o ně napsat na  micbic@zsrako.cz. V případě jakéhokoliv dotazu mi také můžete telefonovat, psát e-maily,  sms zprávy či použít WhatsApp.

Všem přeji hlavně zdraví, štěstí, pohodu a hodně sil v této neobvyklé době.

Míša Bicanová

Obrázkové materiály k výuce dnů v týdnu, měsíců a ročních období.