Vysoká brána

Žáci ZŠ speciální navštívili Vysokou bránu. Ti nejodvážnější vystoupili až nahoru na ochoz brány a rozhlédli se po městě.

15.11.2022 12:40 / Alena Vožehová

Z výšky viděli významné historické stavby - zbytky opevnění Rakovníka, Pražskou bránu a muzeum, Husovo náměstí s radnicí a kostelem... Zjistili ale, že budova naší školy z Vysoké brány vidět není. Ti, co se až úplně nahoru neodvážili, zatím pro všechny na papírové lístky otiskli razítko s obrázkem Vysoké brány. Moc děkujeme za vstřícnost a trpělivost paní Pavlíčkové, pracovnici Muzea T.G.M. Rakovník.