Vizualizované informace o nemoci Covid-19, pravidlech vhodného chování, změnách programu

Národní ústav pro autismus, z. ú. - NAUTIS - na svých webových stránkách https://nautis.cz/cz v posledním čísle newsleteru zaměřeném především na aktuální situaci publikoval řadu informací, které mohou právě teď pomoci. Doba je náročná pro všechny, ale pro rodiny dětí s autismem a PAS je situace často mnohem komplikovanější.

1.4.2020 20:09 / Alena Vožehová

Jedním z v newsleteru publikovaných materiálů jsou i vizualizované informace, které připravili pracovníci Rané péče NAUTIS v programu SYMWRITER. Tento program ve škole také používáme, děti se s tímto způsobem zpracovávanými texty při vyučování setkávají. Vizualizované informace mohou dětem pomoci v pochopení situace a zklidnit je. Výhodou je i to, že k takto zpracovaným informacím se dítě může kdykoliv vrátit a ubezpečit se, že stále platí. Vizualizaci najdete ke stažení ZDE nebo jako soubor pod tímto textem.

Soubory ke stažení