Turnaj ve stolním tenisu „O POHÁR ŘEDITELE ŠKOLY“

V rámci prevence nežádoucího chování probíhal již 12. ročník sportovního utkání ve stolním tenisu. Zúčastnili se nejen žáci naší školy, ale také pozvaní hosté – Klienti domova Ráček, domova OZP Leontýn  a žáci ZŠ a PrŠ Jesenice.

24.2.2020 12:07 / Jana Redlová

Plni nadšení a sportovního elánu se pustili účastníci turnaje do souboje. Hrálo se ve 4 kategoriích. Rozhodčími byli jako každý rok studenti Gymnázia ZW Rakovník. Nechyběla vzájemná podpora a vyčerpaní účastníci mohli doplnit energii občerstvením, které připravili naši studenti střední školy. A kdo čekal na postup do dalšího kola, mohl vyplnit volnou chvilku úkoly, pracovními listy či hraním her z oblasti prevence nežádoucího chování a environmentální výchovy.

Děkujeme všem, kteří nám s organizací akce pomáhali.

Chceme také poděkovat sponzorům, od kterých jsme získali hodnotné ceny:

SVĚT ČAJE, KÁVY, OŘÍŠKŮ - Dagmar Janoušková, Rakovník

JÍZDNÍ KOLA REZEK – REZKOVÁ, Rakovník