ŘÍKAT ANO, ŘÍKAT NE

Akce v rámci plnění Minimálního preventivního programu

7.11.2023 12:59 / Jana Redlová

Projekt „Říkat ano, říkat ne“, určený pro žáky I. stupně logopedické školy, proběhl pod vedením Mgr. Koťátka, zkušeného lektora organizace ACET ČR, z.s.. Program byl zaměřený na zdravý vztah k autoritám (učitelům, rodičům). Žákům tak byla formou her a různých činností přiblížena problematika zodpovědnosti a vlastních práv. Projekt měl za cíl vážit si dobrých autorit a umět říct ne, když se autorita chová špatně.

 

 

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies