Quest – hledačka

Naše škola se v minulém školním roce zapojila do projektu Tajný život města, zaměřeného na poznávání rostlin. Projekt bude pokračovat i v letošním roce a naším úkolem bude připravit quest neboli hledačku. Jeden takový quest si žáci třídy I.S ZŠ speciální vyzkoušeli na Křivoklátě.

23.10.2017 17:58 / Eva Rýglová

Škola se v minulém školním roce zapojila do projektu Tajný život města, zaměřeného na poznávání planě rostoucích rostlin. Projekt bude pokračovat i v letošním roce a naším úkolem bude připravit quest neboli hledačku. Jeden takový quest si žáci třídy I.S ZŠ speciální vyzkoušeli 8. září na Křivoklátě. Vydali se na cestu Křivoklátem po stopách Karla Egona Fürstenberga a cestou plnili celou řadu zajímavých úkolů, které je dovedly až k vyřešení tajenky. Vyluštěnou tajenku pak jednotlivě pošeptali ředitelce Informačního střediska CHKO Křivoklátsko paní Jiřině Proškové a za správnou odpověď dostali malou odměnu. Už se těší, až na semináři pořádaném vzdělávacím centrem TEREZA proniknou do tajů tvorby qvestů a společně s ostatními spolužáky vymyslí ten náš, rakovnický.