Pobytový ekologický výukový kurz PŘÍRODA KOLEM NÁS

V pátek 6. října 2023 jsme si dopoledne povídali o tom, co všechno jsme během pobytového kurzu zažili.

7.10.2023 11:40 / Alena Vožehová

Podepsali jsme se do kroniky střediska a všem účastníkům i lektorům rozdali diplomy a medaile (ty z keramické hlíny už ve škole vyrobily nejstaší žáci ZŠS) a rozdělili včera nalezený poklad. A pak jsme se už vydali autobusem zpátky do Rakovníka.

Děkujeme rodičům za projevenou důvěru, se kterou nám své děti svěřili, dětem za to, že celý pobyt zvládly, lektorům NSEV za skvěle připravený program a trpělivost a Městu Rakovník za finanční dotaci, kterou se na realizaci kurzu podílelo.