Pobytový ekologický výukový kurz PŘÍRODA KOLEM NÁS

Ve čtvrtek 5. října 2023 děti absolvovaly programy připravené lektory NSEV: Život ve vodě a kolem ní a Louka všemi smysly. 

7.10.2023 11:41 / Alena Vožehová

Odpoledne si všichni vyrobili ruční papír. Společně s lektorem Luďkem Horou děti do volné přírody vypustily jednoho z kalousů ušatých odchovaných v záchranné stanici. Pak vyrazily hledat poklad - a po splnění řady úkolů - poklad našly! A večer? Ten byl ve znamení tance:)

Děkujeme lektorům NSEV za skvěle připravený program a trpělivost a Městu Rakovník za finanční dotaci, kterou se na realizaci kurzu podílelo.

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies