Pobytový ekologický výukový kurz PŘÍRODA KOLEM NÁS

Ve středu 4. října 2023 žáci ZŠ speciální odjeli do NSEV Kladno-Čabárna. 

7.10.2023 11:42 / Alena Vožehová

Cestou jsme se zastavili na kladenském Sletišti a vyzkoušeli jízdu na konících. Odpoledne jsme navštívili záchrannou stanici AVES. Napsali jsme dopisy domů a pak za námi přijela Míša Bereczová s rytíři - seznámili nás se životem ve středověku a předvedli ohňovou show. K večeři jsme si opekli buřty. Osprchovali se, vyčistili zuby, přečetli společně pohádku a šli spát.

Děkujeme pracovnicím i koníkům sdružení Jezdecký klub MERCI, z. s. za vstřícnost a trpělivost a Městu Rakovník za finanční dotaci, kterou se na realizaci celého pobytového kurzu podílelo.

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies