Notička 2018

31.5.2018 13:09 / Eva Vitnerová

Notička je soutěžní přehlídka škol pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami a speciálních zařízení. Téma letošního 15. ročníku bylo „ Na lidovou notečku“. Přehlídka se konala  ve čtvrtek 24. května 2018 v Kulturním domě v Jesenici. Organizátorem akce je Základní škola, Mateřská škola a Praktická škola Jesenice, příspěvková organizace. Naši školu reprezentovali děti z mateřské školy a žáci ZŠS. Děti z MŠ si připravily tři různorodá vystoupení – Žluťáskové a lidovka; Jsem, jsem z Rakovníka a jedno divadelně hudební na motivy filmu Ať žijí duchové.

Žáci ZŠS ze tříd I. S a V. S zazpívali tři písně s doprovodem kytary.