Návštěva Vysoké brány

Žáci ze všech tříd ZŠ speciální se vydali k Vysoké bráně. 

8.11.2023 20:00 / Alena Vožehová

Ti starší žáci svou cestu od školy přes centrum sledovali na plánu města a poznávali i další významná místa pojící se s historií Rakovníka. Všichni se pak sešli v mezipatře Vysoké brány. Ti nejodvážnější pak pokračovali až nahoru na ochoz brány a užili si výhled na Rakovník i jeho okolí. Ti, kteří čekali v mezipatře, zatím zapsali poděkování do návštěvní knihy. Odměnou pro všechny byla pohlednice Vysoké brány s razítkem, kterou dostali od paní Pavlíčkové, pracovnice Muzea T. G. M. Rakovník. Moc děkujeme za vstřícnost a těšíme se na návštěvu zase v příštím roce.

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies