Návštěva Městského informačního centra Rakovník, práce s plánem města

V průběhu září žáci poznávali okolí naší školy, významné stavby ve městě a učili se orientovat v plánu města Rakovníka.

30.9.2019 12:37 / Alena Vožehová

Významné historické stavby i stavby občanské vybavenosti teď žáci nejen poznají na fotografiích ale vyhledají je i na plánu města. A s využitím plánu (a v některých případech i s malou pomocí spolužáků nebo pedagogů) je najdou i při procházkách v okolí školy a v centru města. Při návětěvě Městského informačního centra Rakovník se seznámili se službami, které "íčko" nabízí a získali řadu materiálů propagující přírodní a kulturní zajímavosti nejen Rakovníka ale i celého rakovnického regionu. A s těmi budou pracovat v následujících týdnech.