Návštěva domova seniorů

V prosinci žáci ZŠ speciální navštívili Domov Na Zátiší Rakovník. Prohlédli si prostory domova i vybavení jednoho z pokojů a pak se pustili do společného vánočního tvoření s babičkami.

21.12.2022 09:06 / Alena Vožehová

Do domova s sebou přinesli perníčky upečené ve školní cvičné kuchyni a zdobicí trubičky s barevnými cukrovými polevami. Všechny perníčky společně - děti i dospělí - ozdobili. Pak vzali do rukou fixy a nakreslili vánoční motivy i na připravené dřevěné kotouče, těmi pak ozdobili vánoční stromeček. Společně strávené dopoledne se všem líbilo, děkujeme.