Holky a kluci, vážení rodiče

je to už více jak dva týdny, kdy jsme se společně ve škole viděli naposled. Vypadá to, že škola bude uzavřena delší dobu.

26.3.2020 13:13 / Alena Vožehová

Pokud děti úkoly, které si odnesly ze školy, splnily, můžete využít další materiály – ty budou postupně zveřejňovány buď na webových stránkách jednotlivých tříd, nebo se k Vám dostanou jiným způsobem, pokud jste tak s třídními učiteli domluveni (e-mail, telefon, WhatsApp, GoogleDisk): úkoly ze čtení, psaní, počtů, ale i vizualizovaná říkadla a básničky, obrázkové materiály a pracovní listy vztahující se k tématům probíraným v prvouce, přírodovědě a vlastivědě a další. Můžete nahlédnout i na stránky ostatních tříd základní školy speciální – v každé třídě jsou žáci různých ročníků a tak možná využijete i materiály publikované v jiné třídě.

Nabízené materiály využijte dle svého uvážení, můžete poslat foto z Vašich domácích aktivit (práce s materiály, které děti dostaly poslední den ve škole nebo s těmi, které budou postupně k dispozici na webových stránkách, vyplněné pracovní listy, procházky v přírodě, práce na zahrádce, pomoc v domácnosti…) na emailové adresy učitelů (viz kontakty uvedené na webových stránkách) nebo tak, jak jste s konkrétními učiteli domluveni. Budeme rádi, pokud s dětmi budete doma pracovat, výsledky Vaší společné práce a aktivit nám pak děti odevzdají ve škole a stanou se tak podkladem jejich hodnocení.

Víme, že současná situace není pro nikoho z Vás snadná, děkujeme Vám za to, jak se s ní vyrovnáváte.

Myslíme na Vás, každého z Vás zdravíme a přejeme Vám nejen fyzické, ale i psychické zdraví, hodně sil a v rámci možností klidné dny… a mějte otevřené oči pro dobré zprávy.

Alena Vožehová a všichni učitelé a asistenti