"Zvířecí detektivové"

„Zvířecí detektivové“, program připravený ve spolupráci s NSEV Kladno – Čabárna, o.p.s..

27.5.2022 09:47 / Lenka Uriková

„Zvířecí detektivové“, program připravený ve spolupráci s NSEV Kladno – Čabárna, o.p.s. se uskutečnil v úterý 24. 5. 2022. Během tohoto programu jsme se přenesli do lesa, abychom vystopovali jeho obyvatele. Naučili jsme se poznávat jejich pobytové znaky – zvuky hlasů zvířat, stopy, hnízda a pelíšky, peří a srst, vejce atd. Zajímavý program žákům přiblížil přírodu ve vazbách a souvislostech.