Návštěva chovatelského kroužku.

6.2.2023 09:57 / Lenka Uriková

Dne 20. 1. 2023 jsme se s žáky 4.L a 5.L vypravili za paní Holou do DDM Rakovník, která zde vede Chovatelský kroužek. V rámci kroužku se tu děti starají o různorodá zvířátka - od strašilek až po hady. Naši žáci měli možnost si nejen zvířátka prohlédnout a spoustu věcí se o jejich chování a způsobu života dozvědět, ale také měli možnost si vzít většinu zvířat do rukou. Největší úspěch tak měly nejen zvířátka jako králíci, křečci a morčátka, ale oblíbenou se stala také místní krajta, užovka červená nebo agama. Celá akce se velmi povedla a děti odcházeli s bohatými dojmy a zážitky. (aletho)