Farma Hedecko

Dne 17. 9. 2020 proběhla pro všechny logopedické třídy projektová výuka "Chov hospodářských zvířat a péče o ně".

28.10.2020 16:54 / Lenka Uriková

Dne 17. 9. 2020 proběhla pro všechny logopedické třídy čtyřhodinová projektová výuka „Chov hospodářských zvířat a péče o ně“ (Projekt ESIF – OPVV). V rámci tohoto projektu jsme navštívili farmu Hedecko. Tato rodinná farma se nachází v krásné přírodě u obce Břežany. Během prohlídky doprovázené zajímavým povídáním děti viděly, mohly krmit i hladit domácí zvířata (krávy, kozy, koně, ovce, slepice, husy, kachny, králíky, prasata) a mohly se zeptat na vše co je zajímalo.. Největším zážitkem pro ně byla jízda na koni plemene Hafling.