Den s lesní pedagogikou "Les a jeho obyvatelé"

5.1.2024 13:59 / Lenka Uriková

Program připravený ve spolupráci se Střední lesnickou školou Žlutice a Centrem lesní pedagogiky střední Čechy byl opět vydařený. Dozvěděli jsme se spoustu informací na sedmi skvěle připravených stanovištích, zaměřených na - hmyz v lese, stromoví velikáni, rostliny známé a neznámé, krmení zvěře a ptáků v lese, zvířata v lese a myslivost a vábení zvěře. Na sedmém, posledním stanovišti jsme si ozdobili vánoční stromeček.