Zdravě jíme

ZDRAVĚ JÍME - projekt prevence nežádoucího chování

29.10.2020 21:13 / Milada Loudová

Ještě než došlo k uzavření školy, probíhal v týdnu od 12. 10. - 16. 10.- projekt ZDRAVÁ VÝŽIVA. I děti naší třídy se snažily najít odpověď na některé otázky. Jak se správně a zdravě stravovat? Které potraviny jsou plné vitamínů a zdravých ingrediencí? A co naopak našemu tělu škodí? Tento projekt probíhal v hodinách prvouky a pracovního vyučování. Děti plnily úkoly na interaktivní tabuli a pracovaly v lavicích. Ze své svačiny si vybraly to, co odpovídá zdravé výživě.