Roubenka Lechnýřovna

Na návštěvě v Lechnýřovně - exkurze do zimního času našich předků.

26.3.2024 13:24 / Milada Loudová

V pátek 22. března byla naše třída na exkurzi v Lechnýřovně, kde jsme navštívili expozici: Zimní čas za dob našich předků.

Paní se dětem věnovala, vše jim vysvětlila a v rámci programu, který probíhá v době Velikonoc, se děti dozvěděly co byla řehořská koleda, jak se tluče špaček a honí obruč. Seznámily se s háčkováním, paličkováním a látáním ponožek. Vše si mohly děti též vyzkoušet. Nakonec jsme využili nabídky obléknout si některé pohádkové oblečení.