Mikuláš na radnici

Na radnici MÚ v Rakovníku jsme se báli čerta a dostali sladkost od hodného anděla.

5.12.2023 21:44 / Milada Loudová

V úterý 5. 1. 2023 šla naše třída za Mikulášem na radnici MÚ v Rakovníku. Z počátku jsme se trochu báli, ale po příchodu Mikuláše s čertem a andělem strach opadl. Protože jsme byli všichni hodní, dostaly všechny děti sladkost přímo od anděla. Nakonec jsme si společně zazpívali písničky a někteří si s čertem dokonce zatancovali. Při zpáteční cestě do školy jsme se zastavili na náměstí u stromečku.