Krejčík Honza - "Škola hrou na druhou"

V novém představení Krejčíka Honzy jsme se dozvěděli, jak se učí jehličky, knoflíci a špendlíci.

25.10.2019 13:39 / Lenka Uriková

V novém představení Krejčíka Honzy, které jsme shlédli v úterý 15. 10. 2019 jsme se dozvěděli, jak se učí jehličky, knoflíci a špendlíci. Všechny krejčovské vědomosti byly zašité v polštářích, tudíž se všichni obyvatelé Šitíčka učili hlavně ve spánku a ve speciálních učebnách, kde si přikládali polštáře s různými látkami na hlavu.Představení se nám velice líbilo.