Farma HEDECKO

Exkurze na farmu HEDECKO -projektová výuka - chov hospodářských zvířat

25.9.2020 08:48 / Milada Loudová

Ve čtvrtek 17. 9. 2020 jely v rámci výuky všechny logopedické třídy na farmu do Hedecka. Proběhla zde projektová výuka na téma "Chov hospodářských zvířat a péče o ně".  Všechny děti se názornou formou seznámily, jak to vypadá na farmě. Viděly domácí zvířata a učily se pojmenovat jejich mláďata. Poznaly, že péče o domácí zvířata je práce náročná, protože se jim musí věnovat každý den, ať je sobota, neděle nebo Vánoce. Za odměnu se děti mohly svézt na koni, to se jim samozřejmě líbilo nejvíce.