Den s lesní pedagogikou

,,Les a jeho obyvatelé" byl název programu, který byl pro nás připravený ve škole ve Spolupráci se Střední lesnickou školou Žlutice a Centrem lesní pedagogiky střední Čechy.

5.1.2024 14:00 / Milada Loudová

Ve škole byl připraveno 7 stanovišť. Po společném zahájení v tělocvičně se děti střídaly na jednotlivých stanovištích. Hmyz v lese. Stromoví velikáni. Rostliny známé i neznámé. Krmení zvěře a ptáků v zimě. Zvířata v lese. Myslivost a vábení zvěře. A nakonec si děti ozdobily stromeček. Celý program byl velice zajímavý a hezky připravený. Děti měly možnost spolupracovat s lesními pedagogy.