Turnaj ve stolním tenisu

11.ročník Turnaje ve stolním tenisu „O pohár ředitele školy“

4.3.2019 13:10 / Jana Redlová

Sportovní turnaj, kterého se zúčastnili nejen žáci naší školy, ale také naši milí hosté – klienti Domova Leontýn, klienti Domova Ráček a žáci a studenti ZŠ, MŠ speciální a Praktické školy Jesenice. Utkání plné adrenalinu a hlavně dobré nálady vyvrcholilo vyhlášením vítězů, kteří obdrželi „Pohár ředitele školy“.

Děkujeme za pomoc při hodnocení jednotlivých utkání studentům GZWR, dále děkujeme sponzorům (podnikatelům města Rakovník), kteří podpořili motivaci žáků bezvadnými cenami.

janred, evacip