NEMOC A ÚRAZ, PREVENCE

Jak dbát o své zdraví? Jak chránit sebe i lidičky ve svém okolí? Jak zabránit vzniku nebezpečných situací? Na tyto, a mnoho dalších otázek, získali žáci a studenti naší školy odpověď v rámci projektu „Nemoc a úraz, prevence“.

8.4.2021 10:56 / Jana Redlová

Zdraví máme jen jedno. A tak bychom měli vědět, co pro jeho podporu můžeme udělat. Používat ochranné pomůcky při sportu, jízdě na kole. Umět poskytnout první pomoc. Také je důležité znát první příznaky onemocnění a včas navštívit lékaře. Proto si žáci procvičili, dle návodu a s pomocí rodičů, základy ošetření úrazů. Dále měli možnost vypracovat připravená cvičení, sestavit lékárničku či vybarvit modelové situace poskytnutí první pomoci.

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies