MIMOŘÁDNÉ UDÁLOSTI

Mimořádné události – akce v rámci prevence za spolupráce studentů SPŠ EK Rakovník. Děkujeme!

22.5.2023 11:42 / Jana Redlová

Mimořádná událost bývá nečekaná. A může se stát komukoliv z nás. Proto musíme vědět, jak se v takovém případě zachovat, jak poznáme výstražný signál a co zabalit do evakuačního zavazadla. Proto proběhla celoškolní akce v rámci prevence, kdy si žáci prošli jednotlivá stanoviště: První pomoc a resuscitace, Mimořádné události, Bezprostřední ošetření a Evakuační zavazadlo. Tam, pod vedením studentů Střední průmyslové školy EK, mohli žáčci vyzkoušet, jak se v mimořádných situacích zachovat. A nechyběl ani poslech varovného signálu.