Modrá třída  logopedická

Vítáme Vás v Modré třídě,

tato třída je heterogenní, jsou zde zařazeny děti se speciálními vzdělávacími potřebami různého věku s různým charakterem a stupněm postižení včetně vad řeči. V naší třídě je uplatňován individuální přístup k dětem s ohledem na jejich věk i potřeby dané charakterem a stupněm jejich postižení. Naším hlavním záměrem je podporovat zvídavost dětí a jejich přirozenou touhu po učení.

Celým rokem nás bude provázet náš školkový hlídek Milda, kterému ze všeho nejvíc záleží na tom, aby byly děti ve školce šťastné. Společně budeme poznávat nové věci, učit se novým dovednostem, ale především zažívat spoustu legrace.

V této třídě vyučuje:

Bc. Kateřina CHLEBECOVÁ   - učitelka