Dějepis/6. a 7. ročník - distanční výuka 15. 3. - 19. 3. 2021

Zdravím milí žáci,

připravila jsem pro vás nové zápisy a úkoly na tento týden. Pozorně či přečtěte zápis, pročtěte si téma i v učebnici a pokuste se odpovědět na otázky v úkolu. Vyhotovené mi je můžete posílat na markli@zsrako.cz . Kdo nemá možnost mi úkol poslat mailem, můžete ho označený vhodit do schránky u školy (vchod od silnice), popř. mi vypracovaný úkol předáte ve škole při prvním setkání.

Zároveň děkuji všem, kteří jste mi odevzdali úkoly z prvního týdne distanční výuky. Jste moc šikovní - chválím a jen tak dál!!!

Přeji hodně zdraví a zdaru při plnění úkolu. Myslím na vás!

M. Kliková

PL - Dějepis 6. ročník