Závěrečné zkoušky

I přes nestandartní průběh druhé poloviny školního roku, proběhly závěrečné zkoušky na střední škole bez  omezení.

24.6.2020 13:27 / Eva Vitnerová

I přes nestandartní průběh druhé poloviny školního roku, proběhly závěrečné zkoušky na střední škole bez omezení. Letošní absolvent Filip složil praktickou zkoušku z předmětů: příprava pokrmů a práce s prádlem. V ústní zkoušce prokázal svoje znalosti z předmětů: příprava pokrmů, práce s prádlem, úklidové práce a rodina a domácnost. Obě zkoušky vykonal na výbornou. Gratulujeme a přejeme zasloužené a klidné prázdniny.