Výtvarná soutěž "Nejkrásnější příroda"

Mezi oceněnými dětmi a žáky výtvarné soutěže "Nejkrásnější příroda", pořádaná Betlémem Ruda za podpory Obce Ruda, jsou také žáci naší školy.

11.6.2023 21:48 / Petra Vitvarová

Žáci naší školy se zúčastnili výtvarné soutěže "Nejkrásnější příroda". Porota vybrala z 325 obrázků 34 nejkrásnějších.

Ve IV. kategorii (9-10let) se umístil na 3.místě Filip Petr Vrábík.

V VI.kategorii (13-15let) získal 3. místo Adam Drazdík.

V VII. kategorii (16 a více let) obsadila 2. místo Tereza Gáloová a 3.místo Nikola Zýková.

Slavnostní předání cen proběhlo 13.6.2023 v Kulturním zařízení Ruda od 16.hodin.

Filip Petr Vrábík byl za své výtvarné tvoření také oceněn v hlasování veřejnosti.

Všem oceněným moc gratulujeme!