Výlet na farmu Hedecko

13.6.2018 11:12

Ve středu 23.5.2018 byl slunečný den a 25 žáků se spolu se svými učitelkami a asistentkami vydalo na výlet na farmu Hedecko. Cílem bylo poznat život hospodářských zvířat v prostředí, kde se respektují přirozené potřeby těchto zvířat a nehledí se jen na maximální výtěžnost. Žáci se během exkurze mohli blíže seznámit se zvířaty jako jsou - krávy, ovce, kozy, koně, králíci, slepice a husy. Všichni ocenili možnost pohladit si je, nakrmit je a vidět zbízka. Pro některé z nás to byla první zkušenost.  Vyvrcholením dne byla možnost svézt se na koních. (lennie, lenuri, janred)