Quest - Letem vodním světem, střední škola

Příjemné počasí nás na konci školního roku nasměrovalo na výšlap - hledačku.

24.7.2018 10:07 / Jana Redlová

Příjemné počasí nás na konci školního roku nasměrovalo na výšlap - hledačku, kdy jsme postupovali od hádanky k hádance, šifrovali a luštili. V průběhu cesty jsme poznávali rakovnickou přírodu, poslouchali zpěv ptáků a sbírali lesní jahody. Na konci cesty jsme jako odměnu za vyluštěnou tajenku dostali malý dárek. Organizátorům za pěkné dopoledne děkujeme.

(Janred, Lenuri, Lennie)

 

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies