Ptačí budky

Také jste si všimli, že se na stromech v parku u potoka objevily nové ptačí budky?

7.11.2017 13:30 / Lenka Uriková

Také jste si v parku u potoka všimli, že se na stromech objevily nové ptačí budky? Je to zásluhou našich žáků, kteří je pečlivě vyrobili. ... A jedno podzimní ráno jsme se sešli s panem Tichaiem a panem Remarem, členy rakovnického ornitologického spolku Fénix a muzea T. G. Masaryka Rakovník, kteří pro nás měli připravené nejen zajímavé povídaní o ptácích, ale také s námi tyto budky na vhodných místech rozvěsili. Všichni už se těšíme na pozorování nových obyvatel těchto dřevěných ptačích domečků.

Soubory ke stažení