POZOR, HOŘÍ!

150 hasiči, oheň jenom zasyčí…

20.12.2023 12:56 / Jana Redlová

Akce v rámci prevence „Pozor hoří" vedla děti a žáky naší školy ke správnému chování v okamžiku, kdy vypukne požár. Děti se věnovaly povídání o povolání hasičů, zopakovaly si důležitá telefonní čísla záchranných složek a nechyběl ani nácvik hašení. Také žáci podpořili svoji fyzickou zdatnost na překážkové dráze, jako správní hasiči lezli po žebříku, do výšky a po skluzavce zpět. Na závěr si každý vybarvil a slepil hasičské auto.