Pomáháme našim ptáčkům

7.11.2017 18:00 / Eva Rýglová

Tak jako před rokem i letos jsme strávili tři dny na pobytovém kurzu v Naučném středisku ekologické výchovy Kladno-Čabárna, kde pro nás vždy připraví zajímavé programy. Letos byl náš pobyt zaměřený na ptačí svět. Děti se dozvěděly spoustu informací o životě našich ptáků a na závěr zajímavé prezentace jsme pro ptáčky vyráběli krmítka. Po skončení pobytu jsme si krmítka odvezli do školy, kde jsme je v rámci pracovního vyučování nalakovali. Tato krmítka byla ve spolupráci s Rakovnickým ornitologickým spolkem Fénix a Muzeem T. G. M. Rakovník rozmístěna ve středu 25. 10. 2017 v okolí naší školy a na školní zahradě.