MOJE TĚLO JAKO DOMOV

Akce v rámci plnění Minimálního preventivního programu

7.11.2023 12:59 / Jana Redlová

Žáci naší školy absolvovali interaktivní a zážitkový program „Moje tělo jako domov“, pořádaný organizací ACET ČR, z.s., (Mgr. Koťátko). A tak si mohli pod vedením zkušeného lektora projít programem, který jim umožnil nahlédnout do problematiky nezdravého stravování. Následně si formou hry mohly děti vyzkoušet sestavení zdravého jídelníčku. A jak celkově pečovat o své tělo, co mu dopřát a čemu se raději vyhnout? To vše zjistili žáci zábavným a poučným přístupem.